Set BIG KS, SP

Produkt 1 Od 9

Nezapomeňte vybrat variantu kotvení v horní části. Obě varianty nabízíme za stejnou cenu.

Set BIG je pravděpodobně nejlepším slackline setem v poměru cena/výkon na trhu. Jeho napínání je ve srovnání s jinými sety této délky, velice jednoduché. Pro sestavení a napnutí setu je využito dvou napínacích systémů (ráčen).

S nákupem setu BIG neprohloupíte, neboť délka setu 30 metrů vás nikdy neomrzí.

Současně je k setu také dodávána kotvící pomůcka LockPin. Pokud budete plánovat napnutí setu na kratší vzdálenost než 20 metrů, můžete použít tuto pomůcku a malou ráčnu klidně nechat doma. Ušetříte si tak místo i váhu v batohu. Abychom vyhověli širokému spektru slacklinerů, vyrábíme set se třemi variantami kotvení.

Varianta SP

Varianta pro vyznavače slackline bez kompromisů. Klasické kotvící smyce jsou nahrazeny Spansety při zachování velmi příznivé ceny. Samozřejmostí setu je maximální životnost.

Varianta KS

Klasický způsob upínání známý od počátků Slackliningu v Čechách. Dlouhá životnost a vysoká kvalita komponent jako za starých dobrých časů.

Délka popruhu: 30 m
Tvrdost popruhu: střední
Šíře popruhu: 25 mm
Pevnost popruhu: 20 kN
Hmotnost setu: 5 kg

Více na stránkách výrobce


Výrobek je vzhledem k použití necertifikovaných součástí doporučen pro použití do 1m výšky nad zemí. Nepoužívejte set na highline! Výrobce i prodejce se zříká jakékoli odpovědnosti za případné škody na zdraví či majetku způsobené používáním tohoto výrobku.

Rádi vás budeme informovat o změně ceny tohoto produktu, respektive když se dostane na cenu, za kterou jste ochotni produkt koupit.

  • Zadejte prosím hodnotu.

  • Zadejte prosím hodnotu. Zadejte prosím platnou emailovou adresu

  • Ověřovací kód

    Zadejte prosím hodnotu.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili::

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.