Set FLIP KS,SP

Nezapomeňte vybrat variantu kotvení v horní části. Obě varianty nabízíme za stejnou cenu.

Klasický způsob upínání známý od počátků Slackliningu v Čechách. Dlouhá životnost a vysoká kvalita komponent.

FLIP je nejnovějším slackline setem v nabídce 2P SLACKLINES. Je určen zejména pro trickline. Vhodný je také pro menší děti přibližně do 8 let, které ještě nemají dostatečné vyvinutou motoriku pro použití setů šíře 25 mm. Set vyrábíme ve třech variantách kotvení. Pro rok 2017 jsme pro Vás doladili design. Luniniscenční kraje popruhů jsou dobře viditelné ve všech světelných podmínkách.

Varianta SP

Varianta pro vyznavače slackline bez kompromisů. Klasické kotvící smyce jsou nahrazeny Spansety při zachování velmi příznivé ceny. Tuto variantu doporučujeme jako nejvariabilnější z hlediska kotvení na různých místech. Samozřejmostí setu je maximální životnost.

Varianta KS

Klasický způsob upínání známý od počátků Slackliningu v Čechách. Variantu KS doporučujeme zejména pro kotvení na stromy. Dlouhá životnost a vysoká kvalita komponent jako za starých dobrých časů.

Délka popruhu: 20 m
Tvrdost popruhu: pružný
Šíře popruhu: 50 mm
Pevnost popruhu: 30 kN
Hmotnost setu: 3.95 kg

Více na stránkách výrobce


Výrobek je vzhledem k použití necertifikovaných součástí doporučen pro použití do 1m výšky nad zemí. Nepoužívejte set na highline! Výrobce i prodejce se zříká jakékoli odpovědnosti za případné škody na zdraví či majetku způsobené používáním tohoto výrobku.

Rádi vás budeme informovat o změně ceny tohoto produktu, respektive když se dostane na cenu, za kterou jste ochotni produkt koupit.

  • Zadejte prosím hodnotu.

  • Zadejte prosím hodnotu. Zadejte prosím platnou emailovou adresu

  • Ověřovací kód

    Zadejte prosím hodnotu.

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.