Set UNI KS,SP

Nezapomeňte vybrat variantu kotvení v horní části. Obě varianty nabízíme za stejnou cenu.

Klasický způsob upínání známý od počátků Slackliningu v Čechách. Dlouhá životnost a vysoká kvalita komponent.

UNI je nejprodávanějším slackline setem z naší nabídky. Je určen pro všechny slacklinery bez ohledu na zkušenosti či speciální požadavky. Je určený zejména na chůzi, dobře použitelný je i pro nenáročné triky a skoky. Pro sezonu 2017 jsme pro Vás doladili i design popruhů u ráčny. Luminiscenční barva krajů popruhu je výborně viditelná při všech světelných podmínkách.

Varianta SP

Varianta pro vyznavače slackline bez kompromisů. Klasické kotvící smyce jsou nahrazeny Spansety při zachování velmi příznivé ceny. Samozřejmostí setu je maximální životnost.

Varianta KS

Klasický způsob upínání známý od počátků Slackliningu v Čechách. Dlouhá životnost a vysoká kvalita komponent jako za starých dobrých časů.

Délka popruhu: 20 m
Tvrdost popruhu: střední
Šíře popruhu: 25 mm
Pevnost popruhu: 20 kN
Hmotnost setu: 3.65 kg

Více na stránkách výrobce


Výrobek je vzhledem k použití necertifikovaných součástí doporučen pro použití do 1m výšky nad zemí. Nepoužívejte set na highline! Výrobce i prodejce se zříká jakékoli odpovědnosti za případné škody na zdraví či majetku způsobené používáním tohoto výrobku.

Rádi vás budeme informovat o změně ceny tohoto produktu, respektive když se dostane na cenu, za kterou jste ochotni produkt koupit.

  • Zadejte prosím hodnotu.

  • Zadejte prosím hodnotu. Zadejte prosím platnou emailovou adresu

  • Ověřovací kód

    Zadejte prosím hodnotu.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také koupili::

Napsat komentář k produktu

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.