O nás


Pohádka o slacklinovém obchůdku

Vše začalo jednoho podzimního sychravého večera. Píše se rok 2009 a v malé zemi jménem Česká Republika je na vzestupu nová sportovní disciplína jménem slackline. Provozuje se tu asi tak čtyři nebo pět let a za tu dobu si našla spoustu příznivců. Problémem je však sehnat kvalitní vybavení. To je také důvodem vzniku portálu lajny.cz. Plánování podzimních longline často padalo na počasí a na absenci některé části setupu lajny. Stěžování si na nemožnost sehnat slackbanán se jednoho večera přehoupla v plánování založení firmy na výrobu a prodej slacklinového vybavení. Postupně se diskuse brala vážneji až začaly pomalu přípravy na rozjetí obchodu. Návrh prvního hardware, vyrábění prototypů doma v garáži, shánění dodavatelů dílů, testování napínacích systémů na zahradě a bezesné noci plné přemýšlení. To vše končí tady.

Chceme Vám nabídnout co nejkvalitnější vybavení, které sami testujeme i vyrábíme. Naše firma se snaží nabídnout co nejkompletnější sortiment vybavení za lidské ceny.

Nechtěli jsme ale skončit u pouhého prodeje vybavení. Naším cílem se stalo vybudování portálu, kde najde začátečník i profík všechny informace, které potřebuje.

Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni a že se budeme společně setkávat na slackline akcích.

Tým lajny.cz