Slackline workshopy a exhibice


V rámci kooperace profesionály ze SLACKLINE KURZY a skupinou SLACKSHOW bychom Vám rádi nabídli možnost pořádání slackline workshopů, teambuildingů a vystoupení.

Slackline kurzy

SLACKLINE KURZY je profesionální skupina slacklinerů a certifikovaných trenérů slackline. V jejich nabídce najdete nejen workshopy a teambuildingy na míru, ale i umělecko-sportovní vystoupení nízko nad zemí i vysoko ve výškách. Pro zájemce, kteří se chtějí slackline naučit nabízejí širokou palet individuálních a skupinových kurzů. Součástí skupiny jsou zkušení slacklineři a slacklinerky, kteří rádi šíří duch slackline a jejichž cílem je dostat slackline mezi širokou veřejnost.

www.slackline-kurzy.cz

slackshow logo

SLACKSHOW je profesionální skupina slacklinerů zaměřujících se na originální dechberoucí show na trickline plnou vysokých letů a salt. Exhibici realizují prostřednictvím nacvičených vystoupení. Do skupiny se řadí známá jména jako Michal Pírek, Lukáš Černý, Daniel Menšík a další.

www.slackshow.com

V případě zájmu o vystoupení SLACKLINE KURZY nebo SLACKSHOW nás kontaktujte e-mailem na adrese info@lajny.cz (doporučujeme z důvodu výhodnějších podmínek). Nebo přímo na stránkách obou skupin.

 

WORKSHOPY / LAJNY PRO VEŘEJNOST

SLACKLINE KURZY (2-6 hod)

Profesionálové a certifikovaní trenéři slackline Vám připraví workshop na míru. Workshopy jsou vhodné pro sportovní a kulturní akce nebo jako doplňková aktivita firemních akcí. Slackline spolehlivě zabaví děti i dospělé třeba na narozeninové oslavě.

Více informací a objednávky na stránkách www.slackline-kurzy.cz.

 

HIGHLINE:

SLACKLINE KURZY (5-10 min)

Uvidíte krásnou Silvii Doležalovou, českou rekordmanku, která Vám předvede poklidné vystoupení plné rovnováhy ve výšce nebo fešáka Lukáše Wintera, který chůzi doplním i o pár komickým prvků nebo statických a dynamických triků.

SLACKSHOW (2-8 min )

Uvidíte Dannyho Menšíka, světového rekordmana který přejde jakoukoliv lajnu. Uvidíte nejenom chůzi ale také spoustu silových statických prvků.

 

TRICKLINE :

SLACKSHOW Comic tragedy (8/20min)

Komické vystoupení které postupně vygraduje v rotace a salta na 5cm širokém popruhu / komentovaná exhibice a freestyle battle.

SLACKSHOW No pain No gain (2:30 / 15 min)

Velmi dynamické vystoupení začne potyčkou a následným usmířením kdy na jedné lajně skákají ve dvou / komentované exhibice a freestyle battle.

SLACKSHOW Synchro (4:30/ 16 min)

Originální vystoupení na dvou trickline kde uvidíte synchronizováné skákání plné vysokých poletů a salt / Komentovaná exhibice a freestyle battle