Slackline exhibice


slackshow logo

V rámci kooperace se skupinou SLACKSHOW bychom Vám rádi nabídli představení a exhibice.

SLACKSHOW je profesionální skupina slacklinerů nejvyšší úrovně u nás i ve světě. Většina protagonistů se pyšní tituly mistrů ČR nebo světovými rekordy. Do skupiny se řadí známá jména jako Michal Pírek, Lukáš Černý, Daniel Menšík a další. Originální dechberoucí show plnou vysokých letů a salt realizují prostřednictvím nacvičených vystoupení nebo je též možná realizace přímo na míru Vašim potřebám.

V případě zájmu o vystoupení nás kontaktujte e-mailem na adrese shop@lajny.cz (doporučujeme z důvodu výhodnějších podmínek) nebo je možné kontaktovat přímo SLACKSHOW.

 

 

V nabídce jsou následující programy:

 

TRICKLINE :

SLACKSHOW Comic tragedy (8/20min)

Komické vystoupení které postupně vygraduje v rotace a salta na 5cm širokém popruhu / komentovaná exhibice a freestyle battle.

SLACKSHOW No pain No gain (2:30 / 15 min)

Velmi dynamické vystoupení začne potyčkou a následným usmířením kdy na jedné lajně skákají ve dvou / komentované exhibice a freestyle battle.

SLACKSHOW Synchro (4:30/ 16 min)

Originální vystoupení na dvou trickline kde uvidíte synchronizováné skákání plné vysokých poletů a salt / Komentovaná exhibice a freestyle battle

SLACKSHOW Freestyle (2- 20min)

Freestyle komentovaná show.

SLACKSHOW Na míru ( X minut)

Máte nějaké specifické požadavky? Dejte nám vědět a určitě společně něco vymyslíme.

 

 

 

HIGHLINE:

SLACKSHOW Original (2-8 min )

Uvidíte Dannyho Menšíka, světového rekordmana který přejde jakoukoliv lajnu. Poklidné vystoupení plné rovnováhy ve výšce. Uvidíte nejenom chůzi ale také spoustu silových statických prvků.

SLACKSHOW Tricky (2-5 min)

Chůze několik metrů nad zemí možná něko

ho zaskočí, ale při backflipu by vám mohlo i zaskočit.

 

WORKSHOPY/ LAJNY PRO VEŘEJNOST:

Doplněk k SLACKSHOW vystoupením.