Nový český rekord


Jak si Peeto mezi Rock for people skočil přejít rekord

Celá akce začala příjezdem Peeta do HK na Rock For People. Hned před prvním koncertem jsme si na Správčickém rybníku natáhli 48m wasrlajnu pro pobavení a zchlazení těl v tom šíleném vedru. Oba jsme si tak s Peetem protáhli svůj osobáček na wasru. Následoval koncert Gaiah Messiah a Mňágy a pak hurá na pařbu u mě na zahradě. Státnice se přece musej zapít pořádně a několikrát.

Na neděli byla plánovaná longline session. Už nějak v týdnu nastaly plány na něco hodně dlouhého, kilko a nějaké rozcházecí lajničky. Probuzení po akci dopadlo lépe, než jsme po salvách kapitána a pořádné dávce SKA čekali. Následovala ještě chvíle střízlivění a kolem jedenácté přesun na longline plácek v Šimkových sadech. Po porovnání času, tepla a schopností nakonec došlo jen k natažení dvou lajn. Necelá pajda na rozchození a pak pořádnej macek ve formě lajny dlouhé 177m.

Z přítomných si sice tuhle dlouhou lahůdku kromě peeta nikdo nezachodil, ale i tak to stálo za to. Po několika neúspěšných pokusech a velkých bojích padl republikový rekord.

Peeto na Komáří žranici Peeto na Komáří žranici

Z Peeta naprosto stříkalo štěstí. Zaslouženě si ihned po uklizení lajny dopřál přesun zpět na Rock For People, kde paří ještě teď. Pokud se na mě nebude zlobit, podle prostředí, které v něděli na longline plácku panovalo bych si dovolil lajnu pojmenovat „Komáří žranice“.

Takže Peeto……velká gratulace od celého teamu Lajny.cz. Ostatní svůj obdiv můžete vyjádřit ve fóru 🙂 ….Až Peeto dopaří a vystřízliví, určitě to ocení.

Kromě Peeta se konečně v HK rodí mladá a nadějná slacklinová krev. Pavel si po 3 týdnech chození zlepšil svůj osobáček na 49m, což je také velice slušný výkon.

ondrahk