(nejen) Longline meeting Berlin 2010


10. července 2010 se v Berlínském Treptower parku konal longline meeting. Ten den bylo nesnesitelný vedro, takže jsem nakonec rád, že jsem na místo dorazil až v 6 odpoledne.Účast byla hojná, ačkoli češi jsme tam nakonec dorazili jen dva. Nataženy byly asi 4 longy od 100 do 140 metrů a okolo spousta kratších lajn a tricklines. Dvoukilo se napnout nepodařilo díky již zmíněnému vedru a jím rozpáleném linegripu, který nevydržel nápor a lajnu roztrhl.

Longline

K překonání Peetova českého longline rekordu se tedy neuskutečnilo. S Kwjetem jsme nakonec učinili správné rozhodnutí, že tu zůstaneme až do úterý.

Tensioning slackline

Na další den tedy byly v plánu highlajny. Parádní místo na jakémsi bunkru na kopečku s nádherným výhledem na Berlín. Mňam. Tahaly se dvě lajny skoro pod sebou – spodní 28m a horní asi 42 metrů. Co víc si přát.. Místo jako stvořený pro hajlajny, ačkoli přístup k nim byl lehce odrazující, jelikož se musel přelízt „nepřelezitelnej“ plot.

Voříšek na bunkru

V pondělí jsme se díky neustávajícímu vedru vydali na wasry…takže…největší pohoda. Krásný tři lajničky – každá jinak napnutá, jinak vysoko, skákání z mostu, popíjení..

Večer nám Faith ukuchtila výborný lasagne, což byla příjemná změna po každodenním kebabu, vypilo se trochu vína a v úterý už hybaj domu. Díky všem zúčastněným němcům, polákům, amíkům a Q za příjemně strávenej prodlouženej víkend a specielně Christianovi a Andrewovi za sdílení jejich báječnýho bytečku. Tečka.

Voříšek